Знайти:

 

Науковці Інституту взяли участь у роботі семінару TAIEX

з питань кібербезпеки

 

24-25 січня 2017 року у м. Києві в конгрес-холі готелю «Президент-Готель» (вул. Госпітальна, 12) під егідою TAIEX (Technical Assistance and Information Exchange), як інструменту Європейської комісії з питань технічної допомоги і обміну інформацією, був проведений робочий семінар з питань забезпечення кібербезпеки критичної інфраструктури держави «Workshop on Advancing Cyber Security Capacity in Critical Infrastructure» (далі – Семінар).

    У роботі Семінару взяли участь представники Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України – в.о. вченого секретаря Інституту к.т.н., професор Олександр Корнейко та аспірант Інституту Павло Смольянінов.

    Семінар було організовано Європейською комісією спільно з Групою підтримки для України Головного управління сусідства і розширення перемовин Європейської комісії.

    Метою Семінару було обмін передовим досвідом з розробки національних стратегій з кібербезпеки, секторних політик, підвищення організаційного і технічного потенціалу кібербезпеки, а також підвищення обізнаності українських колег у допомозі їм розвинути кіберстійкість цивільної інфраструктури.

    На Семінарі були обговорені питання законодавчого забезпечення сфери кібербезпеки, організаційні аспекти у розбудові національної системи кібербезпеки і державно-приватного партнерства, а також технічні аспекти у процесі розбудови зазначеної системи.

Представники Інституту планують і в подальшому приймати участь у подібних заходах.

Програма Семінару розміщена тут.